Salomon Cappadocia Medium Trail

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 376 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 16,6 376 557 -396 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 933 140 -396 05:00
CP3 Göreme 35,5 12,7 1073 496 -524 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1569 339 -265 09:30
CP5 Akdağ 54,7 8,9 1908 122 -144 11:00
Finish Ürgüp 63,6 0 2030 0 0 12:30

Program

14 Ekim 2021

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15 Ekim 2021

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15:00 - 16:00 Toplantı ''Elite Koşucu Presentasyonu'' - Turgut Özal Kongre Merkezi

17:00 - 18:00 Teknik Toplantı (Cappadocia Team Games) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

16 Ekim 2021

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT & CTG/CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT ve CTG/CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT, CMT ve CTG/CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST & CTG/CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST ve CTG/CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00             CST & CTG/CST Zaman Limiti

19:30             CMT CTG/CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17 Ekim 2021

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

11:00             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Medium Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 63 km uzunluğunda ve 2030+ m tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 16 Ekim 2021 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 16 Ekim 2021 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya bir spor federasyonundan onaylı sporcu lisansına (Atletizm, Triatlon veya Bisiklet Federasyonları) sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar kapadokyaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 5 Ekim 2021 saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 5 Ekim 2021 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 1000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 490 TL.
  • - İade edilebilir kayıt ücreti: 550 TL (31 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • - 31 Ağustos 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 550 TL (İadesiz). 

Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra koşucuların ITRA puanına göre atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Coren Hanley Advent Running Kadın 40-
2 Dylan Netter Erkek 40+
3 Babak Alizadeh Ultra Sky Trail Erkek 40+
4 Alexey Pustovitin Erkek 40+
5 Alper Uysal Patika Sevenler Derneği Erkek 40-
6 Mehmet Türkmen Bireysel Erkek 40+
7 Salim Akdaş Teamistrunbul Erkek 40+
8 Berkit Çetin Adım Adım İzmir Kadın 40+
9 Ugut Ernalbant Erkek 40-
10 Hakan Alp R.E.D. RUNNERS Erkek 40+
11 Oleg Iablonskyi Erkek 40-
12 Olena Tokova Tverdokhleb Team Kadın 40-
13 Özgür Yüksel Adım Adım Ankara Erkek 40+
14 Yevhen Silionov Erkek 40-
15 Darya Mezentseva Kadın 40-
16 Vedat Kalfa Adım Adım İzmir Erkek 40+
17 Tami Aziz Erkek 40+
18 Abdulaziz Alhazeem Erkek 40-
19 Tekin Alabaş Karadeniz Ereğli Koşu Klübü Erkek 40-
20 Chefia Hendaoui No team Kadın 40+
21 Hakan Akben Red Team Erkek 40-
22 Lorraine Kelsey Kelsey Fulham Running Club Kadın 40-
23 Sergey Chulkov IRONZEL sport team Erkek 40-
24 Bożena Latała Kadın 50+
25 İskender Güney AdidasRunnersİstanbul Erkek 40-
26 Candan Duran Doruk Dağcılık Kadın 40+
27 Sangarsh Thapa Kharkov Road Runners Erkek 40-
28 Katherine Elmore-jones Fulham Running Club Kadın 40+
29 Morteza Kashani CROSSFIT BOX Erkek 40-
30 Banafsheh Rahgozar CROSSFIT BOX Kadın 40-
31 Timur Artyukhin Extreme Athletex Erkek 40-
32 Sinem Özmen Garmin Turkey Team Kadın 40+
33 Simone Schober Trailrennerei Kadın 50+
34 Katja Geres Trailrennerei Kadın 50+
35 Akylbek Kamispayev Atyrau Athletics (Kazakhstan) Erkek 40+
36 Oğuzhan Emre Singer SASfit Erkek 40-
37 Dias Edgar Erkek 40-
38 Morales Frederic Erkek 40-
39 Cenk Turan Erkek 40+
40 Meltem Aydın BİKOSUADANA Kadın 40+
41 Mikail Topcu ADANA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ Erkek 40+
42 Alperen Çetin Twilight Erkek 40+
43 Oleg Karataev Red Bull Erkek 40-
44 Utkan Corbacioglu Doğuş Koşu Kulübü Erkek 40-
45 Erhan Kurt Garanti Yatırım Koşu Kulübü Erkek 40+
46 Semih Ural Garanti Yatırım Koşu Kulübü Erkek 40-
47 Anna Frankevich Decathlon Kadın 40-
48 Frank Blank Erkek 50+
49 Katrin Jeschke Kadın 50+
50 Enver Peker Bireysel Erkek 50+
51 Hakan Demiröz ANKARAKOŞUYOR Erkek 40+
52 Zhanyl Saidaliyeva Kadın 40-
53 Yurii Kryzhanovskyi RC BilaTserkva Marathon Erkek 40-
54 Ali Emre Üçüncüoğlu YAPI KREDİ SPOR KULÜBÜ Erkek 40+
55 Blanfune Stephane WİLD TEAM TRIATHLON Erkek 60+
56 Serhii Shlapak Erkek 40-
57 Sertaç Eker ÇANAKKALE TRUVAARITMA Erkek 40+
58 Izabela Sworowska Wolsztyński Klub Biegowy Kadın 50+
59 Maciej Sworowski Wolsztyński Klub Biegowy Erkek 50+
60 Jose Eduardo Egas Pio Erkek 40-
61 Vadim Bondar vadimbondar.ru Erkek 40+
62 Joanna Maśnica-szymańska Wolsztyński Klub Biegowy Kadın 40+
63 Sławek Szymański Wolsztyński Klub Biegowy Erkek 40+
64 Sondag Patrice Erkek 50+
65 Alexis Hindle Erkek 40-
66 Evgeny Puzyrev ilovesupersport Erkek 40+
67 Igor Burdin Erkek 40+
68 Ömer Satılmışoğlu Erkek 40+
69 Nikolai Matveev Erkek 50+
70 Köksal Karslı Erkek 40+
71 Tamara Radovic Kadın 50+
72 Taras Pysmenniy Road Runners Kharkov Erkek 50+
73 Mehmet Karahasanoğlu Erkek 40-
74 Funda Seyrek Kadın 40+
75 Lucy Goddard-mason Midnight Runners Kadın 40-
76 Robert Predescu Herzlauf - Hilden Erkek 50+
77 Gregor Jamrozy Herzlauf Hilden Erkek 50+
78 Can Erturan BiKoşuAdana Erkek 40+
79 Philipp Witassek Erkek 40-
80 Vasiliy Torgashin Ilovesupersport Erkek 40-
81 Medin Erdoğan ferdi Erkek 60+
82 Ali Kansu Manavgat 07 Erkek 40-
83 Atilla Altuntaş Runist Erkek 50+
84 Boris Fitz Enjoy your run Erkek 40+
85 Ufuk Güven Kaş Koş Erkek 60+
86 Hakan Karakaş Buldan vakfı Erkek 40-
87 Mafer YILMAZ AYDOS KARTALLARI Erkek 40+
88 Eren Erdoğan Erkek 40-
89 Ersin Erdoğan Ultrun Erkek 40-
90 Michael Nielsen Erkek 50+
91 Basak Canbulat Karaev Kadın 40-
92 Andrii Kysil Erkek 40-
93 Matthew Brough Erkek 40-
94 Vanessa Wai Lam Choi Kadın 40-
95 Lilly Ng Kadın 40-
96 Suat İpekoğlu Yenimahalle Teknik Erkek 50+
97 Sarmad Seyed Mohammad Reza Erkek 40+
98 Suat Demirci PROBETA (TRAFO) Erkek 50+
99 Adil İlker Güven Ankarunning Erkek 40+
100 Nedim Urcan LimitSensin Erkek 40+
101 Oliver Thorogood Erkek 40-
102 Julia Lemm Kadın 40-
103 Dina Gallagher Desert Trail Runners Kadın 40-
104 Bermond Lucille Lilaw Kadın 40-
105 Alexei Chmyrev Erkek 40+
106 Alexander Mayorov Erkek 50+
107 Arzum Soylu kaskosu Kadın 40+
108 Halil Oruç Erkek 40-
109 Michael Bartlett Erkek 50+
110 Volkan Gündüz Erkek 40+
111 Serhat Çulhalık Zirvedekiler Erkek 40-
112 Kerem Çalkılıç Runformance Erkek 40-
113 Askhat Bekishev Ilovesupersport_kz Erkek 50+
114 Şafak Koç Ankyra SK Erkek 40+
115 Tatiana Bardasova Trail Running School Kadın 40-
116 Mustafa Bent RM BENT FOOD CO Erkek 40-
117 Meral Çağlar Doruk Dağcılık Kadın 40+
118 Sergei Senchenko Gornostai Erkek 50+
119 Aydın Şahin Mersinruning Erkek 40+
120 Başar Necdet Ülker Runformance Erkek 40+
121 Fevzi Uzgişi Adım Adım İzmir Erkek 40+
122 Mehmet Masum Karaaslan Adım Adım Izmir Erkek 40+
123 Vedat Nisanoğlu Erkek 50+
124 Ali Riza Pamuk OBERON Erkek 40+
125 Seda Kurtuldu Kadın 40-
126 Abdulla Husain Spark Run Club Erkek 50+
127 Selma Yıldız Kadın 40+
128 DIMITRIOS TOULIATOS Erkek 40+
129 Ogün Güneş bornovalı Erkek 40+
130 Umit Sahin Her Kosulda Erkek 40+
131 Sibel Yıldız Adım Adım Ankara Kadın 40+
132 Aylin Sezenler Arbak ANKARA KOŞUYOR Kadın 40+
133 Julia Anderson Crystal Palace Fun Runners Kadın 40+
134 Fiona Vickers Kadın 40-
135 Nicholas Corner Erkek 40-
136 Ümit Yılmaz Erkek 50+
137 Mehmet Soytürk Salomon Turkey Erkek 40-
138 Ömer Doğan Dinçer Kolay Erkek 40-
139 Pınar Duman Adım Adım Kadın 40+
140 Mustafa Kütük Erkek 40+
141 Alexander Sickert Erkek 40+
142 Kerem Ozen Adım Adım Ankara Erkek 40+
143 Alper Tutak R.E.D RUNNERs Erkek 40+
144 Haluk Durali Bambam Athletics Erkek 40-
145 Erkan Konukçu Adım Adım Ankara Erkek 40+
146 Mehmet İlgen ONARAN ACADEMY Erkek 40+
147 Ragnhild E Richards Kadın 60+
148 İrem Can Ayaz Runformance Erkek 40-
149 Gheorghii Ursu Erkek 40-
150 Göksel Aslan Adım Adım Ankara Erkek 40+
151 Sedat Serçe Niğde Üniversitesi GKGEDHSD Erkek 40+
152 Mahmut Akkus Erkek 40-
153 Maria Ledesma Kadın 40-
154 Işıl Övgü Okan Adım Adım Ankara Kadın 40-
155 Zafer Kaya Erkek 40+
156 Ali Levent Kurtoğlu Yüz Bin Koş Erkek 40+
157 Onur Ernalbant Erkek 40+
158 Mehmet Ali Uzun BiKoşuAdana Erkek 40+
159 Haluk Korkmazyürek Erkek 60+
160 Mustafa Ünal Erkek 50+
161 Mehmet Ali Kiper Bireysel Erkek 50+
162 Yevgeniy Tsvetov Erkek 40-
163 Özge Makas ADIM ADIM ANKARA Kadın 40-
164 Cumhur Amasyalı Erkek 40+
165 Berat Özel Kadın 40+
166 Gjylinaze Braha KTRA Kadın 50+
167 Ruziye Kabak Kadın 50+
168 Olga Tyangaeva Kadın 40-
169 Amir Ahmadbeigi Stunner runners Erkek 40-
170 Maciej Niedzwiecki SKIPARK-WYSOWA Erkek 40-
171 Katarzyna Kolodziej SKIPARK-WYSOWA Kadın 40-
172 Özkan Çakmak BİREYSEL Erkek 40+
173 Anton Palkin I Love Supersport Erkek 40-
174 Tamer Aker adım adım Erkek 50+
175 Kadir Çelik ÇOCUK EĞİTİMİ DERNEĞİ Erkek 40-
176 Mykola Rykhliuk Wasted Heroes Erkek 40-
177 Giulkhanym Tovekalova Kadın 40-
178 David Helsby Erkek 40+
179 Amanda Fraser Run Wild Kadın 40-
180 Louise Hatch Kadın 40-
181 Marie Wessels Kadın 40-
182 Serhat Haccak Runformance Erkek 40-
183 Wim Michiels Erkek 50+
184 Tugrul Oral Erkek 50+
185 Dmitry Zubulin Erkek 40-
186 Andrey Ivanov RosatomRunningClub Erkek 40-
187 Sedat Kurtuluş SAKARYA GÜCÜ Erkek 40+
188 Yelda Çelik Kadın 40+
189 Yüksel Pekdüz KOŞ KOŞ Erkek 50+
190 Coşkun Özaşçılar İstanbul Orienteering Spor Kulübü Erkek 40+
191 Aurélien "auro" Vilboux OXO Erkek 40-
192 Yaşar Hazar AKUT Erkek 50+
193 Yavuz Ağaçdan Erkek 40-
194 Salih Cakal Erkek 40-
195 Judah David Vandervelde Erkek 40-
196 Tetiana Herasymchuk Kadın 40-
197 Rasim Aşkın Dilan Erkek 40-
198 Meltem Aydın Kadın 40-
199 Ezgi Karaşin Kadın 40-
200 Bilgehan Aydoğan Erkek 40+
201 Volha Rahautsova Salomon Russia Team Kadın 40-