Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 352 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 16,6 352 533 -449 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Göreme 35,5 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -241 09:30
CP5 Akdağ 54,7 8,3 1884 137 -120 11:00
CP6 Suunto Ürgüp 63 13,5 2021 367 -314 12:30
CP7 Damsa 76,5 11,3 2388 488 -359 15:00
CP8 Suunto Taşkınpaşa 87,8 12,9 2876 401 -403 18:00
CP9 Suunto Karlık 100,7 9,4 3277 306 -375 20:30
CP10 Taşocağı 110,1 9,7 3583 147 -324 22:30
Finish Ürgüp 119,8 0 3730 0 0 24:00

Program

14 Ekim 2021

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15 Ekim 2021

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15:00 - 16:00 Toplantı ''Elite Koşucu Presentasyonu'' - Turgut Özal Kongre Merkezi

17:00 - 18:00 Teknik Toplantı (Cappadocia Team Games) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

16 Ekim 2021

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT & CTG/CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT ve CTG/CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT, CMT ve CTG/CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST & CTG/CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST ve CTG/CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00             CST & CTG/CST Zaman Limiti

19:30             CMT CTG/CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17 Ekim 2021

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

11:00             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 119 km uzunluğunda ve 3730+ m. tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 16 Ekim 2021 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 24 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 16 Ekim 2021 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya bir spor federasyonundan onaylı sporcu lisansına (Atletizm, Triatlon veya Bisiklet Federasyonları)sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar cappadociaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 5 Ekim 2021 saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 5 Ekim 2021 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 750 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 590 TL.
  • - İade edilebilir kayıt ücreti: 650 TL (31 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • - 31 Ağustos 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 650 TL (İadesiz).

Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra koşucuların ITRA puanına göre atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Maik Hänel Erkek 40+
2 Selahattin Ildırar ZirvedekileR Erkek 40+
3 Mehmet Akın Büyükdağ Ulubilge ltd şti Erkek 40+
4 Georg Jenner Team ESV Linz Erkek 40+
5 Cahit Şenyüz Salomon Running TR - How To Trail Run Erkek 50+
6 Matthias Pfaefflin Wiesbaden Erkek 50+
7 Laurean Itu Erkek 40+
8 Kaya Çorak Erkek 40+
9 Yevhen Sevastianov Leikin team Erkek 40-
10 Cimander Robert Team Ultra SPORTS Sandbox Warriors Pirat Erkek 50+
11 Hasan Kabal SASFİT Erkek 40+
12 Salih Bulut Bireysel Erkek 40-
13 Nick Young Brighton & Hove AC Erkek 50+
14 Konstantins Biktimirovs Latvian Superhero Erkek 40-
15 Paul Christian Maverick Trail Division Erkek 40+
16 Remzi Aygün Salamonrunigtr Erkek 50+
17 Dai Davies Wild TR Erkek 40-
18 Vedat Yumşak ANKARUNNING Erkek 50+
19 Çiğdem Yumşak ANKARUNNING Kadın 40-
20 Hüseyin Tepikoğlu Koşu Dünyamız Erkek 50+
21 Barış Yavuz Electripman Erkek 40+
22 Selçuk Akbaba Erkek 40-
23 Çağatay Göksu Erkek 40+
24 Duygu Demir Göksu Kadın 40-
25 Arda Ergene Erkek 40+
26 Iryna Yavorska Squad UA Runners Kadın 40-
27 Yvette Casallas The North Face - Never Stop London Kadın 40-
28 Kemal Aksu RunTheMan Erkek 40-
29 Alpaslan Bodur Aydos 537 Erkek 40+
30 Eyüp Kutluhan Doğan Runtheman Erkek 40-
31 Selim Korkmaz Malatya44Runners Erkek 40+
32 Marcin Pleti Pleti Erkek 40+
33 Niclas Bergqvist Trailrunning Sweden Erkek 40-
34 Mikhail Afanasenkov 100km.ru Erkek 50+
35 Erol Dinneden Redteam Erkek 40+
36 Bünyan Aşık İznik Spor Erkek 50+
37 Derya Duman Ankyra SK | Arzu&Derya Erkek 40+
38 Tanzer Satır Aydos 537 Erkek 50+
39 Meruyert Mukhamed-rakhimova Alay.pro Kadın 40-
40 Yevhenii Marchenko Erkek 40-
41 Cevdet Alyılmaz Doruk Dağcılık Erkek 50+
42 Zafer Dinç BiKoşuAdana Erkek 50+
43 Murat Esenoluk BiKosuAdana Erkek 40+
44 Séphora Delpouys Runing conseil Kadın 40+
45 Bahadır Ozan Singer SASfit Erkek 40-
46 Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü Erkek 60+
47 Tolga Güler QNB FINANSBANK Erkek 40+
48 Hakan Çakıroğlu Teamkronous Erkek 50+
49 Marcin Włoskowicz Erkek 50+
50 Grégory Delpouys RUNNING CONSEIL TOURS Erkek 40+
51 Mustafa Ucbilek Uniquerunner Erkek 50+
52 Varray Stephane Erkek 40+
53 Janis Snepste VSK Noskrien Erkek 40+
54 David Poole Bad Boy Running Erkek 40+
55 Alexandru Ivanov #RupicapraTeam Erkek 40-
56 Jorge Luis Rodríguez Zamora C.D. SAN URBANO Erkek 50+
57 Sarah Salt Kadın 40+
58 Dan Salt Erkek 40+
59 Mehmet Önelge BiKoşuAdana Erkek 40+
60 Tamer Kılıc ILKNURTAM Erkek 40+
61 Maarten Mulder Erkek 40-
62 John Mcarthur Not Kilian Erkek 40+
63 Kirill Yumzhakov Begoman Erkek 40+
64 Michal Skoniecki Erkek 40+
65 Witold Juda Erkek 40+
66 Özgür Öktem Twilight Erkek 40+
67 José Loureiro beAPT Erkek 40+
68 Viktor Tomilov Erkek 40-
69 Denis Shendrik 100km.ru Erkek 40-
70 Fadi Sultagi Erkek 40+
71 Edward Sharpe Midnight Runners Erkek 40-
72 Harry Stables Midnight Runners Erkek 40-
73 Sarah Riandet Midnight Runners Kadın 40-
74 Alper Dalkılıç Columbia Montrail Türkiye Erkek 40+
75 Budak Timuralp Erkek 40+
76 Calum Johnston Erkek 40-
77 Metodi Rizov Erkek 40+
78 Rolland Jacoub Alexis Erkek 40+
79 Robert Jørgensen Erkek 40-
80 Kemal Kadir Özkarakaş Red Team Erkek 40-
81 Pawel Apostol Costa Kliny Team Erkek 40-
82 Özgür Özdoğan buldan vakfı Erkek 40-
83 Bohdan Kashyntsev Salomon Running Club Ukraine Erkek 40-
84 Callens Julien Erkek 40+
85 Noblet Philippe Erkek 40+
86 Furkan Kaplan RUNDAMENTAL Erkek 40-
87 Ellie Howard Kadın 40-
88 Serhat Kırali BJK Erkek 40+
89 Burak Altındal ADIM ADIM Erkek 40+
90 Giuseppe De Rosa Carmax Camaldolese Erkek 40+
91 Alex Hill Erkek 40-
92 Michael Lutz LG Stadtwerke München Erkek 40-
93 Elena Polyakova Columbia Montrail Türkiye Kadın 40+
94 Caner Odabaşoğlu YDK Erkek 40+
95 Christian Grevelund Ej, nu ikke en gang til :-O Erkek 50+
96 Kenan Kıbıcı Erkek 50+
97 Habip Albayrak TÜRKMEN BEYİ Erkek 40+
98 Ahmet Kerem Yıldız Runformance Erkek 40-
99 Reza Yeganeh Erkek 40+
100 Mehmet Ali Ok Aydos 537 Erkek 40+
101 Mikhail Kosilov Erkek 50+
102 Anders Hasse Petersen Copenhagen Adventure Sport Erkek 40+
103 Jelena Filipović Ultra trkač Srbija Kadın 40+
104 Richard Langley Erkek 40+
105 Mirco Capoferri Erkek 40+
106 Filippo Rossi Erkek 40-
107 Brissonnet Emma Team Rider Tattoo - Endurance Shop Quimper Kadın 40-
108 Kemal Kukul Erkek 50+
109 Aykut Saral Kendi Halinde Bir Koşucu Erkek 50+
110 Engin Karacan Erkek 40-
111 Osman Argat Runformance Erkek 40+
112 Hami Taheri KUL Kadın 40+
113 Engin Çetinay Running Academy Erkek 40-
114 Juan Ricardo Ferrero Mv Adventure Team Erkek 50+
115 Özgür Özmen Adım Adım Ankara Erkek 40+
116 Viola André Erkek 50+
117 Evgeny Popov Erkek 40-
118 Marius Posa Cambridge University Hare and Hounds Erkek 40-
119 Ashley Brent Erkek 40-
120 Ayça Çömlekçiler Kadın 40+
121 Murat Alper Talı BiKoşuAdana Erkek 40-
122 Ioan Daniel Chis Erkek 40+
123 Vahid Khoshkhabar Erkek 40-
124 Ulaş Arslangiray Erkek 40+
125 Hilmi Güven Twilight Team Erkek 40+
126 Serkan İmrak Twilight Team Erkek 40+
127 Khwaldia Hassen THABRACA ultra Trail Erkek 40-
128 Utku Ünsal Erkek 40+
129 Sahar Samodian Asl Ilkhichi Ultra Erkek 40-
130 Muzaffer Özmen Erkek 40+
131 Roland Schumacher Erkek 40+
132 Wojciech Kasiński Ultrapless Erkek 50+
133 Mehmet Nuri Özden Argeus Erkek 40+
134 Marques Sula Caroline Team Courir et Sourire Kadın 40+
135 Sebastien CARLETTI Team Courir et Sourire Erkek 40+
136 İsa Yavuz Focus Mali Müşavirlik Erkek 40-
137 Özgür Sancak Erkek 40+
138 Omid Salevatifar ultra sky trail Erkek 40-
139 James Ashworth The Yorkshire Regiment Erkek 40+
140 Craig Hillary The Yorkshire Regiment Erkek 40-
141 Marek Niedzwiecki SKIPARK-WYSOWA Erkek 60+
142 Jelle Debouver Erkek 40-
143 Emily Dixon Kadın 40-
144 Issa Badami Erkek 40-
145 Halina BAHDANOVICH Kadın 40-
146 Filip Cenefels ready2win Erkek 40-
147 Levent Dalar The Honey Badger Athletics Erkek 50+
148 Yusuke Inanaga Erkek 50+
149 Marieke Geurts Salomon Kenya Kadın 40-
150 Dilem Koçak BiKosuAdana Kadın 40-
151 Silvere Mantz Salomon Kenya Erkek 40-
152 Cheruiyot Kirui Salomon Erkek 40-
153 Pavlo Assuirov Erkek 40-
154 Mykhailo Dobrilovskyi Kharkiv road runners \ Myxomor Erkek 40-
155 Engin Önder Ejder Erkek 40+
156 Zekai Yüce Ejder Erkek 50+
157 Emrah Özcan IMAK Erkek 40-
158 Ercan Balioğlu Zirvedekiler Koşu Takımı Erkek 50+
159 Oleksandr Varlamov Erkek 40-
160 Fatih Tosun Koş Denizli Erkek 60+
161 Cengiz Yıldırım Erkek 50+
162 Menno Van Rosmalen Erkek 40-
163 Güven Güçlütürk Erkek 50+
164 David Peake Yorkshire regiment Erkek 40+
165 Nick Liddle Erkek 50+
166 Van Acker Emmanuel Erkek 50+
167 Ferdin Fabian Erkek 50+
168 Patrik Milata Erkek 40-
169 Ross Thomas The Yorkshire Regiment Erkek 40-
170 Nabil Dridi tunis Erkek 50+
171 Ali May No Erkek 50+
172 Adam Richardson The Yorkshire Regiment Erkek 40-
173 Fabrizio Guidi help for hope Erkek 50+
174 Ladislav HALASZ Slovak Ultra Trail Erkek 40+
175 Kai Beeston 2 (yorks) Yorkshire Regiment Erkek 40-